قوانین و مقررات تئاترچی

نهایی سازی خرید

توجه نمایید که از لحظه کلیک بر روی دکمه «خرید» تا خریداری کامل بلیط (ارتباط با سامانه بانکی و انجام کامل عملیات پرداخت وجه بلیط) حداکثر ۱۵ دقیقه زمان خواهید داشت، چنانچه فرآیند خرید در این مدت صورت نپذیرد رزرو شما باطل شده و می‌بایست مجدد نسبت به رزرو بلیط اقدام نمایید.

مسئولیت بلیط

مسئولیت حفظ و نگهداری بلیط بر عهده خریدار می‌باشد و برگزارکنندگان هیچگونه مسوولیتی در خصوص مفقود، مخدوش و کُپی شدن بلیط ندارند.

چک شدن بلیط توسط بارکد

توجه داشته باشید که ورود افراد به سالن از طریق چک نمودن بارکد مندرج بر روی بلیط صورت می‌پذیرد لذا جهت پرهیز از وقوع هرگونه پیشامد، دقت کافی را در چاپ یا ذخیره بلیط به صورت الکترونیکی (pdf ) به کار بندید.

استفاده از بلیط در زمان معین

فروش بلیط برنامه‌ها در تاریخ معین شروع و به پایان خواهد رسید. بدیهی‌است در صورت عدم استفاده از بلیط در زمان تعیین شده، بلیط فاقد اعتبار خواهد بود.

همراه داشتن کارت ملی الزامیست

همراه داشتن کارت ملی خریدار بلیط جهت مطابقت با مشخصات دارنده بلیط در هنگام ورود به محل اجرای برنامه الزامی می‌باشد.

مسئولیت تئاترچی در برابر محتوای رویداد

این سایت صرفا مسئولیت فروش بلیط رویداد را عهده دار می‌باشد و هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای رویداد و نحوه ارائه سرویس توسط برگزارکنندگان و مسئولان اجرایی ندارد.

لغو یا موکول شدن رویداد به آینده

در صورت لغو یا موکول به آینده شدن رویدادی که فرآیند بلیط فروشی آن انجام پذیرفته و یا در حال انجام است، استرداد مبلغ بلیط فقط در صورت تصمیم برگزارکنندگان رویداد از طریق این سایت میسر خواهد بود. در غیر اینصورت خریداران می‌بایستی جهت اطلاع از آخرین وضعیت و یا دریافت وجه واریزی خود با برگزارکننده رویداد تماس حاصل نمایند.

دریافت بلیط

پس از طی فرآیند خرید، تئاترچی اطلاعات دقیق و کامل بلیط خریداری شده را در اختیار خریدار قرار میدهد.

اطلاعات خود را به درستی وارد کنید

خواهشمند است در طی فرآیند خرید دقت کافی را در درج صحیح اطلاعات مورد نیاز به کار ببندید چرا که در هنگام بروز مشکل، اطلاعات مندرج ملاک عمل قرار می‌گیرد و فرض بر درستی اطلاعات وارد شده است. همچنین تئاترچی اطلاعات ثبت شده را اطلاعات مرتبط با مالک بلیط تلقی می‌نماید.

استرداد بلیط

پس از صدور بلیط، امکان لغو و استرداد وجه  ( بعد از کسر درصد بر اساس قوانین کنسلی ) میسر می باشد .جهت  تعویض بلیط، تماس بلگیرید

مفقود یا مخدوش شدن بلیط

در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیط، در صورت عضویت در تئاترچی میتوانید با مراجعه به سایت و ورود به پروفایل کاربری خود، نسبت به دریافت مجدد آن اقدام نمایید. در صورت عدم عضویت با کارت ملی به ادرس مجتمع فرهنگی دیجیتال باکری مراجعه نمایید.

جعل بلیط

در صورت مشاهده بلیط جعلی، دارنده آن به مرجع قضایی-انتظامی مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.

محدودیت های سنی

خواهشمند است به محدودیت های سنی مرتبط با هر برنامه توجه نموده و از خرید بلیط برای افراد زیر سن معین شده پرهیز نمایید.

مجوز های قانونی

تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

رعایت قوانین سالن اجرا

به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام اجرای رویداد ممنوع بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی می‌باشد. چنانچه به دلیل عدم رعایت موارد فوق از حضور دارنده بلیط در سالن اجرا جلوگیری گردد، تئاترچی هیچگونه تعهدی در خصوص جبران خسارت نخواهد داشت.

انتقال بلیط به غیر

بلیط صادر شده قابل انتقال به غیر نمی‌باشد.